strona główna


oferta


galeria


o nas


strony użyteczne


kontakt


Noclegi

Mamy do dyspozycji Państwa 3 pokoje gościnne; jeden 4 osobowy oraz dwa 3 osobowe. Oprócz tego dysponujemy salonikiem i w pełni wyposażoną kuchnią do wspólnego korzystania dla wszystkich gości.
Maluszkom udostępnimy łóżeczko dziecięce (120/65), wanienkę, wózek głęboki i spacerowy, rowerek dziecięcy na czterech kółkach.
Wszelkiego rodzaju i maści zwierzaczki mile i bezpłatnie widziane.

Pokój "Margaretkowy"
 

Pokój "Bławatkowy"
 
Pokój "Wiklinowy"


Ceny noclegów:

Pokój "Margaretkowy" - 3 osobowy
40 zł/os z pościelą, bez pościeli 35 zł/os
Pokój "Bławatkowy"- 3 osobowy
40 zł/os z pościelą, bez pościeli 35 zł/os
Pokoje te posiadają wspólną łazienkę, z wanną oraz prysznicem.

Pokoje "Margaretkowy" oraz " Bławatkowy" - dla 2 osób
w cenie 50 zł/os z pościelą, bez pościeli 45 zł/os
Pokoje "Margaretkowy" oraz " Bławatkowy" - dla 1 osoby
70 zł/os z pościelą, bez pościeli 65 zł/os

Pokój "Wiklinowy" - 4 osobowy z łazienką
- 200 zł/dobę z pościelą, bez pościeli 180 zł/dobę

Dzieci korzystające z dziecięcego łóżeczka przyjmowane są bezpłatnie, korzystające z łóżka oraz pościeli płacą tak jak doroœli.

Wyżywienie

śniadanie 25 zł/os
obiadokolacja 35 zł/os
dzieci do 7 lat - 50 % zniżki

Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną lub mailową. Zostanie ona potwierdzona po otrzymaniu zadatku w wielkości 50% ceny noclegów. W tytule przelewu proszę wpisać datę planowanego pobytu oraz imię i nazwisko.

Dane do przelewu:

77102029640000680200089268
Edyta Kozłowska

Wyżywienie

Naszym gościom proponujemy domowe jedzenie. Wszystkie posiłki przygotowujemy samodzielnie, bazując w większości na produktach ekologicznych, pochodzących z naszego gospodarstwa ( np; zioła, warzywa z ogródka, kozie mleko, jaja od kurek " złoto piórek" ) lub z zaprzyjaźnionych gospodarstw ( np; krowie mleko). W sezonie letnim polecamy napary ze świeżych ziół prosto z zielnika lub łąki, a w zimie herbatki z ziół suszonych. Co roku robimy przetwory z sezonowych owoców i warzyw, które goszczą później na naszym stole. Do śniadania serwujemy domowe pieczywo, a na deser do obiadokolacji małe co nieco. Mimo, że nie stronimy od potraw mięsnych, zapraszamy serdecznie również wegetarian do naszego stołu. Z miłą chęcią dostosujemy naszą kuchnię do Waszych potrzeb.

Atrakcje:

W pobliżu chaty znajduje się miejsce na ognisko i grilla, kąpielisko z "prywatną" plażą nad przepiękną Osławą, a amatorzy wędkowania znajdą dla siebie wiele dogodnych miejsc. Dla spragnionych mocniejszych wrażeń udostępniamy samochody terenowe, by móc sprawdzić się na bieszczadzkich bezdrożach Zamiast telewizora proponujemy szum Osławy i śpiew ptaków, ewentualnie urozmaicony muzyką płynącą z adaptera. W naszej kolekcji płyt winylowych każdy znajdzie coś dla siebie.